24Xuñ
Sada

IX Copa Balbina de Embarcacións Tradicionais a Vela – 1ª Regata

A.C.M. Os Patexeiros
Máis info
24Xuñ
A Illa de Arousa

XXXIII Volta á Arousa

A.C.D. Dorna
Máis info
29Xuñ
Comabrro - Poio

XIII Encontro de Embarcacións Tradicionais de Galicia

C.M. A Riboa - Culturmar - Concello de Poio
Máis info
08Xul
Muros

XIII Xornadas Mariñeiras Muros Mira ao Mar – Xuntanza de Embarcacións Tradicionais

A.C. Mar de Muros
08Xul
Cambados

II Regata do Salnés

A.C. A Torre
15Xul
O Grove

XX Regata dos Faros

Amigos da Dorna Meca
Máis info
15Xul
Bouzas

XIII Campionato Mundial de Faluchos

Mariñeiros Artesanais e Deportivos de Bouzas
Máis info
15Xul
Sada

V Xuntanza Patexeira de Embarcacións Tradicionais

A.C.M. Os Patexeiros
Máis info
22Xul
Ribeira

Regata do Carme

A.C. Lajareu por Barlovento
Máis info
24Xul
Remontada do Ulla e Sar ata Padrón

V “Que inchadiña branca vela” – Homenaxe do mar a Rosalía de Castro

Fundación Rosalía de Castro e A.C.D. Dorna
Máis info
28Xul
Bueu

XXI Encontro de Embarcacións Tradicionais de Bueu

Os Galos
29Xul
Sada

IX Copa Balbina de Embarcacións Tradicionais a Vela – 2ª Regata

A.C.M. Os Patexeiros
Máis info
05Ago
Sada

IX Copa Balbina de Embarcacións Tradicionais a Vela – 3ª Regata / Gran Premio de Embarcacións Tradicionais de Perbes

A.C.M. Os Patexeiros e Clube Marítimo de Perbes
Máis info
05Ago
A Illa de Arousa

Regata do bao 2017

A.C.D. Dorna
Máis info
12Ago
Moaña

XIV Xuntanza de Embarcacións Tradicionais de Moaña

A.C.R. Sueste
Máis info
25Ago
Combarro

XII Concentración de Embarcacións Tradicionais de Combarro

Clube Mariño A Reiboa
Máis info
26Ago
Sada

IX Copa Balbina de Embarcacións Tradicionais a Vela – 4ª Regata

A.C.M. Os Patexeiros
Máis info
02Set
Ribeira

Traveía a Palmeira 2017

A.C. Lajareu por Barlovento
Máis info
02Set
Sada - Betanzos

II Concentración de Embarcacións Tradicionais de Betanzos

A.C.M. Os Patexeiros
Máis info
09Set
Pedras Negras - O Grove

V Regata de Dornas a Vela “Camping Miami”

Amigos da Dorna Meca
Máis info